Vystymasis

 

Pradžia

UAB „Jungtinė ekspedicija“ savo veiklą pradėjo 1998 metais. Kompanijos steigėjai iškėlė aiškų tikslą – tapti viena geriausių ir moderniausių krovinių pervežimo kompanijų Lietuvoje, teikiančių aukščiausios kokybės krovinių gabenimo bei ekspedijavimo paslaugas. Itin atsakingai žiūrėjome į pervežamus krovinius, generavome svarbius logistinius sprendimus, vertinome solidarius ryšius su klientais ir partneriais. Todėl nuosekliai ir kryptingai dirbdami pasiekėme tikslą – dabar teikiame kvalifikuotas aukščiausios kokybės paslaugas, susijusias su krovinių gabenimu jūra ir sausuma.

Proveržis

UAB „Jungtinė ekspedicija“, tikėdamasi ilgalaikės sėkmės, kūrė tvaraus verslo strategiją ir palaipsniui atsakingai stengėsi ją įgyvendinti. Siekdama didžiausios naudos savo klientams, 2004 metais kompanija pasiekė proveržį savo veikloje – pradėjo teikti ne tik ekspedijavimo, bet ir laivų agentavimo bei frachtavimo paslaugas, o taip pat 2010 metais UAB „Jungtinė ekspedicija“ tapo ir geležinkelio ekspeditoriumi. Platus teikiamų paslaugų spektras net ir išrankiausiems klientams dabar leidžia krovinius pristatyti „nuo durų iki durų“.

Šiandien

Šiandien UAB „Jungtinė ekspedicija“ yra viena aukščiausiai reitinguojamų Klaipėdos uosto kompanijų logistikos sektoriuje. Esamam rezultatui pasiekti prireikė daug darbo, laiko ir pastangų. Į visas pasaulio šalis krovinius pervežanti UAB „Jungtinė ekspedicija“ siūlo globalią paslaugų tiekimo grandinę: laivais, geležinkeliais, autotransportu, esant poreikiui gali gabenti krovinius ir multimodaliniu bei intermodaliniu būdu. Taip pat klientams galime pasiūlyti tarpininkavimo paslaugas įvairiose uostų tarnybose ir muitinėje, suteikti survejerio paslaugas, optimaliai pritaikyti krovinių gabenimo maršrutus, parinkti kliento poreikius atitinkančias laivybos linijas, generuoti įvairius logistikos sprendimus, konsultuoti krovinių pervežimo klausimais.