Vertybės

Misija

UAB „Jungtinė ekspedicija“ nuo pat įmonės įkūrimo tikslingai siekia patenkinti klientų poreikius optimaliausiais logistikos sprendimais, vykdant krovinių gabenimą sausuma ir jūra bei visapusiškai įgyvendinti jų pageidavimus, įgyvendinant krovinių gabenimo bei ekspedijavimo paslaugas mažiausiomis sąnaudomis.

Vizija

UAB „Jungtinė ekspedicija“ tiki tuo, ką daro. Įmonė nuosekliai ir kryptingai siekia tapti viena lyderiaujančių ir moderniausių krovinių ekspedijavimo paslaugas teikiančių įmonių Baltijos jūros regione bei būti patikima, atsakinga ir solidaria, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais. UAB „Jungtinė ekspedicija“ visada pasiruošusi padėti visiems savo klientams kelyje, teikiant profesionalias krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas, gabenant įvairius krovinius sausuma ir jūra.

Vertybės

UAB „Jungtinė ekspedicija“ yra įsitikinusi, jog skaidriomis vertybėmis grįstas verslo kelias veda į sėkmę, todėl darbo santykiuose vadovaujasi šiomis veiklos nuostatomis:

  • Atsakingumas – laiku vykdyti sutartus darbus, prisiimti atsakomybę už klientų patikėtą nuosavybę, atsakingai žiūrėti į savo darbuotojus, kurių dauguma kompanijoje dirba nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios. Kompanija nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, taip užtikrindama aukščiausią atliekamų darbų bei teikiamų paslaugų kokybę.
  • Bendradarbiavimas – nuolat komunikuoti, vertinti partnerystę, rūpintis klientų patikėtu turtu.
  • Sąžiningumas – rūpintis visais savo klientais, siūlyti optimaliausius krovinių gabenimo ir ekspedijavimo sprendimus.
  • Inovatyvumas – nuolat tobulėti, būti lankstiems, generuoti inovatyvias logistikos ir kitas idėjas ir jas taikyti versle.
  • Draugiškumas – vadovautis žmoniškumo principu, visuomet išklausyti klientus, lanksčiai bendrauti.

ekspedijavimo paslaugos