Vystymasis

Veiklos pradžia

UAB „Jungtinė ekspedicija“ krovinių pervežimo bei ekspedijavimo veiklą pradėjo 1998 metais. Įmonės steigėjai iškėlė aiškų tikslą – tapti viena geriausių ir moderniausių krovinių pervežimo įmonių Lietuvoje, teikiančių aukščiausios kokybės krovinių gabenimo bei ekspedijavimo paslaugas. Itin atsakingai žiūrėjome į pervežamus krovinius, generavome svarbius logistikos sprendimus, vertinome solidarius ryšius su klientais ir partneriais. Todėl nuosekliai ir kryptingai dirbdami pasiekėme tikslą – dabar teikiame kvalifikuotas aukščiausios kokybės krovinių gabenimo bei ekspedijavimo paslaugas, susijusias su krovinių gabenimu jūra ir sausuma.

Veiklos proveržis

UAB „Jungtinė ekspedicija“, tikėdamasi ilgalaikės sėkmės krovinių pervežimo bei ekspedijavimo paslaugų sektoriuje, nuosekliai kūrė tvaraus verslo strategiją ir palaipsniui atsakingai stengėsi ją įgyvendinti. Siekdama didžiausios naudos savo klientams, 2004 metais kompanija pasiekė proveržį krovinių pervežimo bei ekspedijavimo veikloje – pradėjo teikti ne tik ekspedijavimo, bet ir laivų agentavimo bei frachtavimo paslaugas, o taip pat 2010 metais UAB „Jungtinė ekspedicija“ tapo ir geležinkelio ekspeditoriumi. Platus teikiamų paslaugų spektras net ir išrankiausiems klientams dabar leidžia krovinius pristatyti „nuo durų iki durų“.

UAB „Jungtinė ekspedicija“ šiandien

Šiandien UAB „Jungtinė ekspedicija“ yra viena aukščiausiai reitinguojamų Klaipėdos uosto kompanijų logistikos sektoriuje. Esamam rezultatui pasiekti prireikė daug darbo, laiko ir pastangų. Į visas pasaulio šalis krovinių pervežimu užsiimanti UAB „Jungtinė ekspedicija“ siūlo globalią krovinių pervežimo grandinę: krovinių gabenimą laivais, geležinkeliais, autotransportu, esant poreikiui krovinių gabenimą multimodaliniu bei intermodaliniu būdu. Klientams teikiame tarpininkavimo paslaugas įvairiose uostų tarnybose ir muitinėje, suteikiame survejerio paslaugas, optimaliai pritaikome krovinių gabenimo maršrutus, parenkame kliento poreikius atitinkančias laivybos linijas, generuojame įvairius logistikos sprendimus, konsultuojame įvairiais krovinių pervežimo klausimais.

krovinių pervežimas, gabenimas